BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ OIRP W KATOWICACH

Lista radców prawnych OIRP Katowice

Stan listy Radców Prawnych na dzień: 2019-08-12

Archiwalne listy Radców Prawnych
lp Nazwisko Imię Numer
2001. OGRODNICZEK JAN KT 1061
2002. OJRZYŃSKA MAŁGORZATA KT 3722
2003. Olas Ewa KT 4157
2004. OLEJARCZYK SŁAWOMIR KT 1784
2005. OLEJARZ JAROSŁAW KT 2837
2006. OLEK PRZEMYSŁAW KT 3797
2007. OLEKSY PIOTR KT 1992
2008. OLEKSY ALICJA KT 0826
2009. OLENDER MICHAŁ KT 2618
2010. OLESIK ŁUKASZ KT 2519
2011. OLESIŃSKA BOŻENA KT 2619
2012. OLESIŃSKA KRYSTYNA KT 1899
2013. OLESIŃSKI MICHAŁ KT 3045
2014. OLESZEK WOJCIECH KTB0502
2015. OLEWICZ PAWEŁ KT 0619
2016. OLIWA ALEKSANDER KT 4119
2017. OLKUSKA AGATA KTB0364
2018. OLSZENKO TOMASZ KT 2922
2019. OLSZEWSKA KAMILA KT 3947
2020. OLSZEWSKI GRZEGORZ KT 3444
2021. OLSZEWSKI TOMASZ KT 3986
2022. OLSZEWSKI JACEK KT 2084
2023. OLSZOWSKI BARTOSZ KT 3647
2024. OLSZÓWKA-ZARZECKA JOANNA KT 1965
2025. OPAŁKO ZBIGNIEW KT 2421
2026. ORDOWSKA ALICJA KT 4066
2027. ORDYSIŃSKA MARZENA TERESA KT 3452
2028. ORECHWO ANDRZEJ KT 0757
2029. ORLIKOWSKA HANNA KT 2710
2030. ORLIKOWSKI JAN KT 1052
2031. ORLIŃSKI ŁUKASZ KT 2656
2032. ORMAN KRZYSZTOF KT 3197
2033. ORMAN GRZEGORZ KTB0478
2034. ORNICZ JAROSŁAW KTB0446
2035. ORNICZ JOANNA KTB0379
2036. ORPEL ŚMIGIELSKA MONIKA KT 2801
2037. ORSZULIK GABRIELA KT 3364
2038. ORZEŁ AGNIESZKA KT 2923
2039. ORZEŁ JAROSŁAW KT 2924
2040. ORZEŁ DARIUSZ KT 3575
2041. OSAK KINGA KTB0552
2042. OSIŃSKI JANUSZ KT 1218
2043. OSŁAWSKI WOJCIECH KT 3198
2044. OSTALECKI ADAM KT 2991
2045. OSTAPIUK JUSTYNA KTB0491
2046. OSTASZEWSKI JAROSŁAW KT 2328
2047. OSTROWSKI BARTOSZ KT 3199
2048. OSTROWSKI RYSZARD KT 2104
2049. OSTRZEWSKA JOANNA MAGDALENA KT 3898
2050. OSUCH ANDRZEJ KT 1733
2051. OSUCH MICHAŁ KT 3899
2052. OSYRA TOMASZ KT 2164
2053. OSZAŃSKA MAGDALENA KT 3900
2054. OŚWIĘCIMSKI ANDRZEJ KT 1279
2055. OTAWA HUBERT KT 0383
2056. OTLIK PIOTR KT 0956
2057. OTLINGER URSZULA KT 3365
2058. OTRĘBSKA ALEKSANDRA KT 0322
2059. OTRĘBSKI TOMASZ KT 2620
2060. OWCZAREK KAMIL KT 2711
2061. OWCZAREK BOŻENA KT 1416
2062. OWCZAREK SYLWIA KT 3532
2063. OWCZARSKI MAREK KT 1615
2064. OZGA-KURDZIEL DARIA KT 3646
2065. OZIĘBŁOWSKI PAWEŁ KT 3046
2066. OZIMEK WIESŁAWA KT 1365
2067. PABIAN MAJA KT 3353
2068. PACA-BROS MONIKA KT 2141
2069. PACAK MARIUSZ KT 2971
2070. PACEK GRZEGORZ KTB0544
2071. PACHOŁ PAWEŁ KT 4152
2072. PACUK EDWARD KT 0820
2073. PACWA IRENA KT 0794
2074. PACZULA KAROL KT 2359
2075. PADEWSKI PRZEMYSŁAW KT 3901
2076. PADŁO ALEKSANDRA KT 3426
2077. PAGIEŁA ELŻBIETA KTB0119
2078. PAJĄK MAGDALENA KT 2298
2079. PAJĄK GRZEGORZ KT 2165
2080. PAJĄK-KOZUB ANETA KT 4203
2081. PAJERSKA-KRASNOWSKA KINGA KT 2211
2082. PAJONK MARIUSZ KT 2445
2083. PAKOSZ-STADNICZENKO SYLWIA KTB0260
2084. PAKUŁA ALICJA KT 0800
2085. PAKUŁA BOGNA KT 3200
2086. PAKURA DOROTA KT 3903
2087. PALEŃ JULITA KT 2782
2088. PALIGA DOROTA KT 3904
2089. PALION RAFAŁ KT 3047
2090. PALIWODA JOANNA KT 3723
2091. PALKA ANNA KT 4067
2092. PALKA RYSZARD KT 0813
2093. PALKA-BARTOSZEK KATARZYNA KT 2085
2094. PALOWSKI ADAM KT 2925
2095. PALUSZEK MICHAŁ KT 3967
2096. PAŁUS MAREK KT 1774
2097. PAMUŁA ZOFIA KT 0828
2098. PANDEL ŁUKASZ KT 3724
2099. PANEK MONIKA KT 3905
2100. PANFIL KLAUDIA KT 3725
2101. PANIC ANNA KT 1812
2102. PAPLA BARBARA KT 2444
2103. PAPRZYCA WOJCIECH KTB0427
2104. PARADOWSKA-RYBAK PRZEMYSŁAWA KT 1841
2105. PARDELA ANDRZEJ KT 1513
2106. PARKITNY OSKAR KT 3726
2107. PARMA TATIANA KT 3727
2108. PAROL ADRIAN KT 3201
2109. PARTYKA ALEKSANDRA KT 3533
2110. PARTYKA MICHAŁ KT 3728
2111. PARUZEL FRANCISZEK KT 1467
2112. PASIECZNY BOGUSŁAW KT 1396
2113. PASIERBIŃSKA EWA KT 1159
2114. PASKO HILDEGARDA KTB0011
2115. PASŁAWSKA-WCISŁO IRENA NATALIA KT 1900
2116. PASTERCZYK GRZEGORZ KT 2250
2117. PASTERNAK AGNIESZKA KT 2251
2118. PASZENDA-SOLA SYLWIA KT 4204
2119. PAŚNIK TOMASZ KTB0514
2120. PATEREK LESZEK KT 2458
2121. PAWEŁCZYK JERZY KT 1208
2122. PAWEŁEK RADOSŁAW KT 3265
2123. PAWEŁKO-DEREK URSZULA KT 2039
2124. PAWLAS BEATA KT 2926
2125. PAWLASZCZYK HELENA KT 1403
2126. PAWLIK JANINA KT 0025
2127. PAWLISZEWSKI TADEUSZ KT 1791
2128. PAWLUS AGNIESZKA KT 3534
2129. PAWŁOWSKA KATARZYNA KT 2437
2130. PAWŁOWSKA ANNA KT 2758
2131. PAWŁOWSKI ZBIGNIEW KT 2060
2132. PAWŁOWSKI WAWRZYNIEC KT 2212
2133. PAZUR IWONA KT 2927
2134. PĄCZEK DOROTA KTB0507
2135. PELC GRZEGORZ KT 2928
2136. PERKOWSKI PAWEŁ KT 2822
2137. PEROŃ KRZYSZTOF KT 2712
2138. PĘKALA MONIKA KT 4133
2139. PĘKALSKA-ULACZYK AGNIESZKA KT 2051
2140. PIASECKI MICHAŁ KT 3783
2141. PIĄTEK BARTOSZ KT 3203
2142. PIĄTEK MARZENA KT 3202
2143. PIĄTEK AGATA KT 2252
2144. PIĄTEK MARIUSZ KT 2929
2145. PIĄTEK PIOTR KT 3257
2146. PIĄTKOWSKI DAMIAN KT 3729
2147. PICHLAK HENRYK KT 1036
2148. PIECHALAK PIOTR KT 3809
2149. PIECHOTA TOMASZ KT 2422
2150. PIECHURA BOGUMIŁ KT 0955
2151. PIECKO-MAZUREK ALEKSANDRA KT 2930
2152. PIECUCH DARIUSZ KTB0411
2153. PIECUCH-KRAUSE MONIKA KT 3367
2154. PIECZKA PIOTR KT 2392
2155. PIECZONKA TOMASZ KT 3048
2156. PIEKARCZYK ALEKSANDRA KT 3535
2157. PIELUSZYŃSKA MARIA KT 0802
2158. PIERCHAŁA ŁUCJA KT 1398
2159. PIERKIEL SARAH KT 4205
2160. PIERZCHAŁA ŁUKASZ KT 3536
2161. PIETRANEK IWONA KT 1914
2162. PIETRAŚ-HEDA BOŻENA KT 0003
2163. PIETRECZEK ARKADIUSZ KT 3049
2164. PIETRZAK MARCIN KT 4068
2165. PIETRZKO TERESA KTB0424
2166. PIETRZYCKI MACIEJ KT 3537
2167. PIETRZYKOWSKA IDA KT 3810
2168. PIETRZYKOWSKI TOMASZ KT 2253
2169. PIĘTA JAKUB KT 3050
2170. PIĘTA JAROSŁAW KT 1808
2171. PIĘTKA LESZEK KT 2497
2172. PIFCZYK JOANNA KT 3205
2173. PIJAJ MAREK KT 2591
2174. PIKOŃ JACEK KT 1920
2175. PIKUL ANITA KT 1734
2176. PILARCZYK DOROTA KT 3366
2177. PILAREK ARKADIUSZ KT 2931
2178. PILARSKA BOŻENA KT 1172
2179. PILCH HELENA KT 1001
2180. PILCH HALINA KTB0402
2181. PILCH OLIWIA KT 3206
2182. PILIŃSKA-STRĘCIOCH ANNA KT 0407
2183. PILORZ ELŻBIETA KT 1162
2184. PIONTEK EUGENIUSZ KT 1136
2185. PIOSZCZYK JOACHIM WALDEMAR KT 3264
2186. PIOTR-KRAJECKA LIDIA KT 2835
2187. PIOTROWICZ PAWEŁ KT 3051
2188. PIOTROWSKA MARIA KT 0541
2189. PIOTROWSKA HALINA KT 0934
2190. PIOTROWSKI PAWEŁ KT 2496
2191. PIOTROWSKI JAKUB ADAM KT 3368
2192. PIÓROWSKI ŁUKASZ KTB0567
2193. PIPER RUDOLF KTB0127
2194. PIRECKI BOGDAN KT 1439
2195. PISARCZYK LESŁAW KT 3538
2196. PISARZOWSKI DARIUSZ ADAM KT 3539
2197. PISKAŁA MAGDALENA KT 2590
2198. Piskor Tomasz KT 4261
2199. PISKORZ BARTŁOMIEJ KT 2932
2200. PISKOZUB PAWEŁ KT 3052
2201. PISULIŃSKI JERZY KT 1753
2202. PISZKIEWICZ FELICJA KT 0935
2203. PIWOWAR-MATŁA KRYSTYNA KT 0630
2204. PIWOWARCZYK ANETTA KT 2040
2205. PLEŚNIAK KRZYSZTOF KT 2245
2206. PLEŚNIAK HALINA KT 1391
2207. PLEWNIA ANTONI KT 2456
2208. PLEWNIAK-WAWRO MARIA KTB0129
2209. PLINTA-KIERA IWONA KT 3207
2210. PLUTA MARTYNA KT 4069
2211. PLUTA PRZEMYSŁAW KT 2783
2212. PLUTA-GABRYŚ KATARZYNA KT 2589
2213. PLUTECKA KATARZYNA KT 2933
2214. PŁACZEK AGNIESZKA KT 3053
2215. PŁACZEK PIOTR KT 1209
2216. PŁAWECKA MIROSŁAWA KT 2086
2217. PŁAWECKI ZBIGNIEW KT 2334
2218. PŁAWNY JOANNA KTB0426
2219. PŁONKA PAWEŁ KT 3208
2220. PŁONKA MAREK KTB0298
2221. PŁONKA KRZYSZTOF KT 2213
2222. PŁOSKOŃSKI TOMASZ KT 3209
2223. POBIDEŁ STEFAN KT 0542
2224. POCZĄTEK-HALAS KRYSTYNA KT 0279
2225. POCZĘSNA MAŁGORZATA KT 1785
2226. PODALAK MARCIN KTB0445
2227. PODBIELSKI RAFAŁ KT 3054
2228. PODGÓRSKI ALEKSANDER KT 2389
2229. PODGÓRSKI SŁAWOMIR KT 2126
2230. PODGÓRSKI MACIEJ KTB0490
2231. PODHAJSKI PIOTR KT 2471
2232. PODLEŚNY SZYMON KT 2713
2233. PODRAZA MARCIN KT 2714
2234. PODSIADLIK CEZARY KT 2127
2235. PODYMA KATARZYNA KT 2934
2236. POGODA PIOTR KT 3778
2237. POGODA JAKUB KT 3286
2238. POGODA-CZAJKOWSKA PATRYCJA KT 2935
2239. POGORZELSKA MAGDALENA KT 2423
2240. POHL JAN KT 2048
2241. POKOJ JAKUB KT 4206
2242. POKORA JAROSŁAW KTB0550
2243. POKORSKI ROMAN KT 1902
2244. POKRYSZKA KATARZYNA KT 2440
2245. POLACZEK JERZY KT 1735
2246. POLILEJKO MICHAŁ KT 2383
2247. POLILEJKO MONIKA KTB0452
2248. POLOCZEK MARCIN KT 2424
2249. POLOCZEK - KARMAŃSKA KATARZYNA KT 3821
2250. POLUK-WILK BARBARA KTB0286
2251. POŁAP JOLANTA KT 1644
2252. POMPA TOMASZ KT 3987
2253. PONCZEK Przemysław KT 3210
2254. PONIATOWSKI BARTOSZ KT 2715
2255. PONIEWIERSKA DANUTA KT 0579
2256. POPCZYK AGNIESZKA KT 3731
2257. POPCZYK ANDRZEJ KT 0007
2258. POPIOŁEK KAMIL KTB0569
2259. POPIOŁEK WOJCIECH KT 2013
2260. PORWIT IWONA KT 2798
2261. PORZYCKA KATARZYNA KTB0583
2262. POSIEWKA-KOWALSKA MARIOLA KT 3293
2263. POSIŁA KRZYSZTOF KT 2936
2264. POTACZEK JERZY KTB0433
2265. POTEMPA MONIKA KT 2795
2266. POWAŁA AGNIESZKA KT 4070
2267. POWROŹNIK ZBIGNIEW KT 1546
2268. POZNAŃSKA JUSTYNA KT 2937
2269. POZNAŃSKA ELŻBIETA KT 1449
2270. POŹNIAK-JAROCKA BARBARA KT 0838
2271. POŻOGA ŁUKASZ KT 3211
2272. PÓDA GRZEGORZ KT 2621
2273. PRADELLOK ZOFIA KT 0803
2274. PRASAŁEK MARCIN KT 2333
2275. PRASZKIEWICZ DOMINIKA KT 3906
2276. PRĘTKIEWICZ ŁUKASZ KT 3212
2277. PROBIERZ FILIP KT 3644
2278. PROKOP ROBERT KT 2087
2279. PROSKURNICKA GRAŻYNA KT 1413
2280. PROSZOWSKI KRZYSZTOF KT 1210
2281. PRUS JUSTYNA KT 3016
2282. PRUSZYŃSKA MONIKA KT 2716
2283. PRYNDA BOŻENA KT 3808
2284. PRYTUŁA MACIEJ KT 4135
2285. PRZĄDKA BARBARA KT 3272
2286. PRZELIORZ KAROL KT 2823
2287. PRZEŁĄCZKOWSKA ZUZANNA SARA KT 4071
2288. PRZEŁĄCZKOWSKI MICHAŁ PIOTR KT 4072
2289. PRZENIOSŁO ANNA KT 1809
2290. PRZEPIÓRA PRZEMYSŁAW KT 2214
2291. PRZERYWACZ JAKUB KTB0494
2292. PRZESZŁO EWA KT 1843
2293. PRZEWŁOCKA MONIKA KT 2385
2294. PRZONDZIONO WOJCIECH KT 1903
2295. PRZYBYLSKI JERZY KT 2128
2296. PRZYBYSZ BOGUSŁAW KT 1756
2297. PRZYBYSZ JAKUB KT 3572
2298. PRZYBYSZ GRAŻYNA KTB0321
2299. PRZYTOCKA ANITA KT 3369
2300. PSIUK ELŻBIETA KT 0758
2301. PSOTA KRZYSZTOF KT 1778
2302. PSTROWSKI ŁUKASZ KT 2938
2303. PSZCZÓŁKA MACIEJ KT 3817
2304. PTAK HELENA KT 0937
2305. PTAK EDWARD KT 1700
2306. PTAK PATRYK KT 4073
2307. PTASIŃSKI ADAM KT 3370
2308. PTAŚ IWONA KT 2939
2309. PTAŚ DARIUSZ KT 2088
2310. PUCHAŁA ARTUR KT 1089
2311. PUCHAŁA WITOLD KT 1904
2312. PUCHARSKI MARCIN KT 4207
2313. PUCHER GRZEGORZ KT 2166
2314. PUCHOWICZ-PILORZ ALEKSANDRA KT 4074
2315. PUKOCZ PIOTR KT 2940
2316. PUKOWIEC STEFAN KT 1374
2317. PULKA TOMASZ KTB0508
2318. PUT JAROSŁAW KT 3964
2319. PYCLIK MAREK KT 3732
2320. PYKA MICHAŁ KT 3624
2321. PYRCZ LIDIA KTB0134
2322. PYRDA TOMASZ KT 3733
2323. PYRGIES JERZY KTB0223
2324. PYSZAK PIOTR KT 2941
2325. PYSZNY BOGDAN KT 4123
2326. PYSZNY PIOTR KT 3213
2327. PYTEL JACEK KT 2319
2328. PYTEL KRYSTYNA KT 0755
2329. PYZIO TOBIASZ KT 2973
2330. PYZIO KAROLINA KT 3437
2331. RABENDA-DRUŻBA SYLWIA KT 3811
2332. RACHWAŁ HALINA KT 0483
2333. RADAJEWSKA WIESŁAWA KT 0457
2334. RADAJEWSKI STANISŁAW KT 0086
2335. RADEK TADEUSZ KT 2063
2336. RADEK EWA KT 0381
2337. RADŁOWSKI WIESŁAW KT 1056
2338. RADOMSKA MARTA KT 4061
2339. RADOSZ-ROSTOCKA MARTA KT 3214
2340. RADWAN MICHAŁ KT 3907
2341. RADWAN EWA KTB0203
2342. RAFAŁKO-MADOŃ AGNIESZKA KT 3416
2343. RAGANIEWICZ-WYLĄG BARBARA KT 2942
2344. RAJ KRZYSZTOF KT 1547
2345. RAJDA ELŻBIETA KT 3609
2346. RAJPERT TAMARA KT 2992
2347. RAK BOŻENA KTB0341
2348. RAK TOMASZ KT 3371
2349. RAK BARTŁOMIEJ KTB0584
2350. RAK BORYS KT 1366
2351. RAK PAWEŁ KT 2575
2352. RAK ANDRZEJ KT 1523
2353. RAKOCZY ANNA KTB0237
2354. RAKSZAWSKI ADAM KTB0403
2355. Rams KAROLINA KT 3773
2356. RAMS DAWID KT 2838
2357. RAMS MARCIN KT 3372
2358. RAMS - STYPKA KATARZYNA KT 2622
2359. RAMZ ROBERT KT 4075
2360. RANISZEWSKA SONIA KT 3908
2361. RAPUSTA PIOTR KT 2008
2362. RASAŁA DAMIAN KT 3734
2363. RATAJ ŁUKASZ KT 4076
2364. RAUCH IWONA KT 4077
2365. RAUER ADAM KT 2649
2366. REJDAK PRZEMYSŁAW KT 2943
2367. REJEK ZDZISŁAW KT 0521
2368. REMISZ ANNA KT 0889
2369. RESIAK HALINA KT 1955
2370. RESZCZYŃSKA-GRZYBOWSKA DANUTA KT 1073
2371. RESZKA JAROSŁAW KT 2167
2372. REWERS WOJCIECH KT 2521
2373. RĘKA ADAM KT 1844
2374. RICHTER ANNA KT 2626
2375. ROBACZEWSKA IZABELA KT 2944
2376. ROBAK KATARZYNA KT 3909
2377. ROBAK ADAM KT 2390
2378. ROBASZKIEWICZ ŁUKASZ KT 2945
2379. ROCHOWIAK NATALIA KT 3649
2380. RODAK ŁUKASZ KT 4208
2381. ROESSLER WITOLD KT 2624
2382. ROESSLER ANNA KT 2623
2383. ROGOWSKA ANNA KT 2650
2384. ROGOWSKA ANETA KT 3215
2385. ROGOWSKI MARCIN KT 2625
2386. ROGOWSKI ZBIGNIEW KT 1775
2387. ROGOZIŃSKA WIOLETA KT 4078
2388. ROJECKA DOMINIKA KT 2717
2389. ROJECKI TOMASZ KT 2718
2390. ROJKOWSKA-MOSIO ANNA KT 3599
2391. ROK MAREK KT 3055
2392. ROLNIK ŁUKASZ KT 3056
2393. ROMASZEWSKA IZABELA KT 3608
2394. ROMASZKAN MAŁGORZATA KT 3373
2395. ROMASZKAN MACIEJ KT 4117
2396. ROMIK ANNA KT 3776
2397. ROMUK JACEK KT 3994
2398. ROSENGARTEN EWA KTB0013
2399. ROSÓŁ EWELINA KT 4047
2400. ROTHER KRYSTYNA KT 1333
2401. ROZBORSKI ROMAN KTB0275
2402. ROZLAŁ MAŁGORZATA KT 3576
2403. ROZMUS IRENA KT 0412
2404. ROZNER-ŻMIJ MONIKA KT 2586
2405. ROŻEK JERZY KT 1548
2406. ROŻEK PIOTR KT 3910
2407. ROŻENEK MAGDALENA KT 2538
2408. ROŻENEK WOJCIECH KT 0932
2409. RÓŻYCKA KATARZYNA KT 3374
2410. RUDNICKA AGNIESZKA KT 3216
2411. RUDNICKI ANDRZEJ KT 1956
2412. RUDY JAROSŁAW KT 3954
2413. RUDY KLAUDYNA KT 3757
2414. RUMAS BOGUMIŁ KT 1105
2415. RUMAS EUGENIA KT 1360
2416. RUS KRYSTYNA KTB0138
2417. RUTKOWSKI KAMIL KT 3057
2418. RYBAK JOANNA KT 3217
2419. RYBAK EWA KT 2168
2420. RYBIŃSKA PATRYCJA KT 4147
2421. RYCHEL MARIA KTB0322
2422. RYCHEL WOJCIECH KT 0510
2423. RYCHLIK KATARZYNA KT 3541
2424. RYCZEK RAFAŁ KTB0431
2425. RYDYGIEL JOANNA KT 1714
2426. RYDZOŃ KATARZYNA KTB0545
2427. RYDZOŃ STANISŁAW KTB0018
2428. RYGULSKI HENRYK KT 1323
2429. RYNCARZ KAROLINA KT 3271
2430. RYSZCZYK MONIKA KT 2182
2431. RYSZKA BOŻENA KT 3453
2432. RYSZKA BOGUSŁAW KT 1845
2433. RYTEK EWA KTB0570
2434. RZEPKA KRZYSZTOF KT 1994
2435. RZESZOTARSKI JAKUB KT 3542
2436. SABLIK MARCIN KT 4079
2437. SABLIK MICHAŁ KT 1929
2438. SABOCZYŃSKA MARTA KT 3911
2439. SABYNICZ KATARZYNA KT 3543
2440. SADŁEK MACIEJ KT 4209
2441. SADŁOŃ MARTA KT 4080
2442. SADOWSKI MIKOŁAJ KT 4081
2443. SADOWSKI TOMASZ KT 2052
2444. SAJA DOROTA KT 2397
2445. SAJDAK MAŁGORZATA KT 1335
2446. SAJDAK ŁUKASZ KT 2627
2447. SALAMON-MADEJ AGATA KT 3544
2448. SAŁUGA PAWEŁ KT 3001
2449. SAMBORSKA-DUŻY BOŻENA KT 1789
2450. SAMOJEDNA-DRYSCH JOANNA KT 2755
2451. SAMULSKA-KULESZA AGNIESZKA KT 3218
2452. SAPA MICHAŁ KT 2041
2453. SAPETA PAWEŁ KTB0529
2454. SARNA MARCIN KT 2976
2455. SARNEK URSZULA KT 3219
2456. SARNES GRAŻYNA KT 3999
2457. SARZALSKI BŁAŻEJ KT 2946
2458. SASIAK RAFAŁ KT 2129
2459. SATAŁA KATARZYNA KT 2628
2460. SATŁAWA ZYGMUNT KTB0283
2461. SAUCHA BOGUSŁAW KT 0870
2462. SAWA ALICJA KT 4210
2463. SAWARYN TERESA KTB0139
2464. SAWICKA WIOLETTA KT 3983
2465. SAWICKI JAKUB KT 3220
2466. SCHAEFER KRZYSZTOF KT 1065
2467. SCHELSKI ANNA KT 3278
2468. SCHWARZ GRAŻYNA KTB0317
2469. SEBASTYANKA ANDRZEJ KT 1811
2470. SEGET RAFAŁ KT 2747
2471. SEKUNDA-JARNOT JOLANTA KTB0436
2472. SENATOR WOJCIECH KT 3545
2473. SENCIO TOMASZ KT 2784
2474. SENDERECKA BEATA KT 2270
2475. SENDERECKI GRZEGORZ KT 2300
2476. SENDERECKI LESŁAW KT 0511
2477. SENTYCZ MARIA KT 1554
2478. SEPIELAK JANUSZ KT 1555
2479. SEPIELAK MACIEJ KT 3221
2480. SERĘGA DAMIAN KT 3735
2481. SEWERA KRZYSZTOF KT 2256
2482. SEWERYN ŁUKASZ KT 3375
2483. SEWERYN DOROTA KT 4211
2484. SEZGIN MAGDALENA KT 2981
2485. SĘDZIMIR KRZYSZTOF KT 0413
2486. SIDZINA-LANDOWSKA ANNA KT 3546
2487. SIEDLARSKA OLGA KT 3912
2488. SIEDLIKOWSKA WALERIA KT 0242
2489. SIEDLOK MIKOŁAJ KT 4212
2490. SIEKAŃSKI MACIEJ KT 0516
2491. SIEMEK MICHAŁ KTB0347
2492. SIEMEK ANNA KT 3222
2493. SIENIAWSKI MATEUSZ KT 3785
2494. SIERAKOWSKI DANIEL KT 2358
2495. SIERKA GRZEGORZ KT 3736
2496. SIKORA MALWINA KT 3462
2497. SIKORA MARIA KTB0511
2498. SIKORA HELENA KTB0241
2499. SIKORA JERZY KTB0536
2500. SIKORA KRYSTYNA KTB0334
2501. SIKORA ANDRZEJ KTB0277
2502. SIKORA ANDRZEJ KTB0141
2503. SIKORA IRENA KT 0740
2504. SIKORA-SWADŹBA MARIA KT 2947
2505. SIKORSKI KONRAD KT 3223
2506. SIOMKAJŁO TOMASZ KT 1995
2507. SITARZ-MATUSIK KATARZYNA KT 4213
2508. SIUDA JANINA KT 0849
2509. SIUDUT MAŁGORZATA KT 1319
2510. SIUDYKA RENATA KT 1968
2511. SIWAK- KUMOR MONIKA KT 3279
2512. SIWEK ALEKSANDRA KT 2719
2513. SIWEK DAMIAN KT 3634
2514. SIWEK ALFREDA KT 3421
2515. SIWIEC WOJCIECH KT 3058
2516. SIWIŃSKI WIESŁAW KT 0506
2517. SIWOŃ MARIUSZ KT 2754
2518. SIWY ŁUKASZ KT 2785
2519. SKABA BOGDAN KT 1549
2520. SKALSKI JAN KT 0602
2521. SKIBA JAROSŁAW KT 3376
2522. SKLORZ PAWEŁ KT 3080
2523. SKŁODOWSKI TOMASZ KT 4214
2524. SKOCZOWSKI JULIAN KT 1672
2525. SKONECKA MAGDALENA KT 2064
2526. SKORUPA BARTŁOMIEJ KT 4215
2527. SKORUPA ANNA KT 2948
2528. SKOTNICKI ANDRZEJ KT 0017
2529. SKOWRON AGNIESZKA KT 2985
2530. SKOWRON PIOTR KT 2215
2531. SKOWRON MIECZYSŁAW KT 1123
2532. SKOWRONEK AGNIESZKA KT 3378
2533. SKOWRONEK ADAM KT 3377
2534. SKOWROŃSKI JACEK KT 1814
2535. SKÓRA ANDRZEJ KT 0299
2536. SKÓRKA MONIKA KTB0520
2537. SKRAGO JOLANTA KT 4216
2538. SKRYPKO MICHAŁ KT 2720
2539. SKRZYŃSKI ROBERT KT 2325
2540. SKRZYPCZYK JOANNA KT 0525
2541. SKRZYPEK ANDRZEJ KT 0924
2542. SKRZYPIEC DOMINIKA KT 3738
2543. SKUCHA-HUTYRA JOLANTA KT 1726
2544. SKUDYNOWSKI PRZEMYSŁAW KT 2977
2545. SKUPNIK ŁUCJAN KT 0896
2546. SKURSKA MARTA KT 3098
2547. SKUTNIK-GOLECKA NATALIA KT 4125
2548. SKUZA PAWEŁ KT 4217
2549. SKUZA LECH KT 2465
2550. SLUZALEK JAN KT 2490
2551. SŁANIA ADAM KT 4082
2552. SŁAWIŃSKA MONIKA KT 3913
2553. SŁODKIEWICZ GRZEGORZ KT 2489
2554. SŁONINA RYSZARD ZBIGNIEW KT 3417
2555. SŁOTA ANNA KT 3451
2556. SŁOTA ANDRZEJ KT 0297
2557. SŁOTA MAŁGORZATA KT 2037
2558. SŁOTA-WADAS JOANNA KT 1715
2559. SŁOWIK PIOTR KT 4127
2560. SŁOWIK PAWEŁ KT 3971
2561. SŁOWIK MONIKA KTB0453
2562. SŁUP-OSTRAWSKA KRYSTYNA KT 0994
2563. SŁUP-OSTRAWSKA BOŻENA KT 1874
2564. SŁUPIK HANNA KT 3379
2565. SŁUPIK ALEKSANDER KT 2169
2566. SŁUPIK HELENA KT 1556
2567. SŁUPSKA KATARZYNA KT 1996
2568. SŁUPSKI MARIUSZ KT 1716
2569. SŁUŻAŁEK EDWARD KT 1134
2570. SŁYSZ Justyna Magdalena KT 4153
2571. SMĘTEK URSZULA KT 1463
2572. SMĘTEK RAFAŁ KTB0492
2573. SMĘTEK KRZYSZTOF KT 1459
2574. SMOLAREK JACEK KT 1272
2575. SMOLAREK - WAWSZCZYK ANITA KT 2314
2576. SMOLARSKA-POTEMPA AGATA KT 2978
2577. SMOLCZEWSKA MARIA KT 4110
2578. SMOLCZEWSKI MARCIN KT 3739
2579. SMOLCZEWSKI MACIEJ KT 3914
2580. SMOLCZEWSKI TADEUSZ KT 1776
2581. SMOŁKA MARIA KT 4116
2582. SNADNY MARCIN KT 3547
2583. SNOCH KATARZYNA KT 3380
2584. SNOPIŃSKA ŻANETA KT 3789
2585. SOBAŃSKI TOMASZ KT 4218
2586. SOBCZAK ELŻBIETA KT 3224
2587. SOBCZAK WŁODZIMIERZ KT 1357
2588. SOBCZYK BARBARA KT 1264
2589. SOBCZYK TOMASZ KT 3548
2590. SOBCZYK JAKUB KT 3915
2591. SOBOL-KUSZ LUCYNA KT 1997
2592. SOBOLEWSKA DANUTA KT 1717
2593. SOBOLEWSKI JACEK KT 1905
2594. SOBOTA DAMIAN KT 3916
2595. SOBOTA AGNIESZKA KT 2257
2596. SOBUSIK PRZEMYSŁAW KT 3381
2597. SOCHA-SIKORA SYLWIA KTB0440
2598. SOCHA-SKRZYPIEC MARTA KT 3382
2599. SOCHACKA PAULINA KT 3383
2600. SOJKA WOJCIECH KT 2301
2601. SOJKA ŁUKASZ KT 2721
2602. SOJKA DANUTA KT 1969
2603. SOJKA MICHAŁ KT 0930
2604. SOKAL PIOTR KT 2302
2605. SOKOŁOWSKA MAGDALENA KT 2949
2606. SOKOŁOWSKA-SZEWC ALEKSANDRA KT 4219
2607. SOLARSKA KATARZYNA KT 0871
2608. SOLARZ MARZENA KT 2130
2609. SOLGA ROBERT KT 2258
2610. SOLICH KAROL KT 1696
2611. SOLNICA AGATA KT 4083
2612. SOŁTYS TERESA KTB0126
2613. SOŁTYS SEBASTIAN KT 3740
2614. SOŁTYSEK JADWIGA KT 3225
2615. SOŁTYSIK MARIA KT 1551
2616. SOŁTYSIK KAMILA KT 1550
2617. SOŁTYSIK WOJCIECH KT 1401
2618. SOŁTYSIK-KOZŁOWSKA ALICJA KT 2999
2619. SOPALA ALEKSANDRA KT 4267
2620. SOPEL KRZYSZTOF KT 2259
2621. SORDYL ALEKSANDRA KTB0215
2622. SORNEK WIOLETTA KT 2744
2623. SOSNA BARBARA KT 2950
2624. SOSNA SŁAWOMIR KT 3059
2625. SOSNOWSKI ROMAN KT 1231
2626. SOWA WIOLETTA KT 3847
2627. SOWIŃSKI ADAM KT 1505
2628. SOWULA MATEUSZ KT 4120
2629. SOWULA-NOWAKOWSKA AGNIESZKA KT 3384
2630. SOZAŃSKA MAŁGORZATA KT 0206
2631. Sójka Mirosław KT 4250
2632. SPENDEL KATARZYNA KT 2722
2633. SPORYSZ MARTA KTB0585
2634. SPRZĄCZKOWSKA DOROTA KT 2042
2635. SPYCHAŁA MARIAN KTB0263
2636. SPYRA KRYSTYNA KT 0308
2637. SPYRA MARCIN KT 2170
2638. SPYRA ELŻBIETA KT 3637
2639. SPYRA MARCIN KT 1779
2640. SPYRA TOMASZ KT 4246
2641. SPYT RYSZARD KT 1240
2642. SREBROWSKI JERZY KTB0147
2643. SROCZYŃSKA BOGUSŁAWA KT 1612
2644. SROKA JÓZEF KTB0386
2645. SROKOSZ TOMASZ KTB0393
2646. SROKOSZ MICHAŁ KT 2260
2647. STACHACZYK RYSZARD KT 2463
2648. STACHOWICZ-RADOSZ EWA KT 1636
2649. STACHURA MAGDALENA KT 2304
2650. STACHURA PAWEŁ KT 4220
2651. STACHURA BARTŁOMIEJ KT 2796
2652. STACHURA MAŁGORZATA KT 4136
2653. STACHURSKA-STRZEMPA KRYSTYNA KT 0495
2654. STAJER EWA ANNA KT 3917
2655. STANECZEK BARTŁOMIEJ KT 2576
2656. STANECZEK FRANCISZEK KT 0188
2657. STANEK PRZEMYSŁAW KT 3226
2658. STANEK-WOJDYŁA KATARZYNA KT 2951
2659. STANISZEWSKA MONIKA KTB0530
2660. Staniszewska-Niestrój Michalina KT 3586
2661. STANKIEWICZ PIOTR KT 3284
2662. STANKIEWICZ ADAM KT 2089
2663. STAŃCZYK AGNIESZKA KT 1998
2664. STAŃSKA SYLWIA KT 3741
2665. STARCZEWSKA-GALOS ANETA KT 2425
2666. STARZYCKA DANUTA KT 2584
2667. STARZYCKI KRZYSZTOF KT 1906
2668. STARZYK MARTYNA KT 3143
2669. STASIAK BOGUSŁAW KT 1596
2670. STASIAK TADEUSZ KT 3385
2671. STASIŃSKA AGNIESZKA KT 2723
2672. STASIUK-GANOBIS KATARZYNA KTB0571
2673. STASZEWSKA ZDZISŁAWA KT 0997
2674. STAWARCZYK ELŻBIETA KT 4221
2675. STAWCZYK KAMILA KT 2813
2676. STAWCZYK SŁAWOMIR KT 1297
2677. STAWIARSKI ŁUKASZ KT 4106
2678. STAWIDŁO ELŻBIETA KT 0863
2679. STAWOWCZYK TADEUSZ KTB0335
2680. STEBNICKA KATARZYNA KT 2864
2681. STEC PIOTR KT 2446
2682. STEC ŁUKASZ KT 3918
2683. STECIWKO-STANECZEK EWA KT 2549
2684. STEFANEK TADEUSZ KT 0465
2685. STEFANOWSKI GRZEGORZ MIKOŁAJ KT 2140
2686. STEMPEL LESZEK KT 0333
2687. STEMPIN MICHAŁ KT 2321
2688. STEMPNIEWICZ EWA KT 1382
2689. STENCEL MIECZYSŁAW KT 0165
2690. STERNAL SZYMON KTB0586
2691. STERNAL-RUTKOWSKA WERONIKA KT 3060
2692. STETTNER-SMOLSKA LUCYNA KT 2261
2693. STĘCHŁY MAŁGORZATA KT 1958
2694. STĘCHŁY EWA KT 4222
2695. STĘPNIEWSKI JAROSŁAW KT 3742
2696. STOKŁOSA SEBASTIAN KT 4085
2697. STOKOWACKI WIESŁAW KT 0290
2698. STOLARZ RYSZARD KT 2323
2699. STOLECKI DANIEL KT 4086
2700. STOPA ŁUKASZ KT 3626
2701. STOPIŃSKA ANITA KT 2757
2702. STOPKA JOANNA KT 2011
2703. STOŻEK MONIKA KT 2669
2704. STRAŚ JAROSŁAW KT 4223
2705. STRĄK KAZIMIERZ KT 1237
2706. STRĄK DOMINIKA KT 2725
2707. STROSZNAJDER MACIEJ KT 1864
2708. STRUZIK AGATA KT 2262
2709. STRYJEWSKA ELŻBIETA KTB0016
2710. STRYJNIAK-PUZA MARTA KT 3386
2711. STRZECHA-BOCIĄGA MARTA KT 4224
2712. STRZELCZYK PRZEMYSŁAW KT 3387
2713. STRZELCZYK URSZULA KT 1552
2714. STRZELEC ŁUKASZ KT 2427
2715. STRZELEC ANNA KT 2426
2716. STRZELEC-BEDNARCZYK DANUTA KT 0566
2717. STRZĘPEK ŁUKASZ KT 2998
2718. STRZĘPKA JANUSZ KT 1796
2719. STRZYGOCKA JOANNA KTB0515
2720. STUŁA-MARCELA KATARZYNA KT 2832
2721. STYPUŁKOWSKI WOJCIECH KT 2577
2722. SUCHAŃSKA AGNIESZKA KT 3388
2723. SULARZ KRZYSZTOF KT 1212
2724. SULARZ JACEK KT 3791
2725. SULEJA JADWIGA KT 0925
2726. SULICH MAŁGORZATA KT 3801
2727. SULIŃSKA ANNA KT 3070
2728. SUŁKOWSKA RENISŁAWA KT 2391
2729. SUŁKOWSKI TOMASZ Jan KT 3227
2730. SUŁKOWSKI BARTOSZ KT 2578
2731. SUNDMANN TOMASZ KT 1400
2732. SURA KAMIL KT 3551
2733. SURDZIEL MIŁOSZ KT 2726
2734. SURMIK-ZUPOK IRENA KT 0014
2735. SUROWIAK JERZY KT 2000
2736. SUROWIEC PAULINA KTB0481
2737. SUROWIEC DOMINIKA KT 2727
2738. SURÓWKA RADOSŁAW KT 3228
2739. SURUŁO-DUDA MAŁGORZATA KT 0447
2740. SURZYCKI WOJCIECH KTB0468
2741. SUSEK BENEDYKT KT 0895
2742. SUSFAŁ AGATA KT 3640
2743. SUSKA AGNIESZKA KT 3604
2744. SUSKI KAMIL KT 3389
2745. SUŚLIK SOBIESŁAW KT 2305
2746. SUTER KRZYSZTOF KT 2745
2747. SWADŹBA KRZYSZTOF KT 2824
2748. SWĘDZIOŁ PAWEŁ KT 2527
2749. SWĘDZIOŁ MAGDALENA KT 2448
2750. SWĘDZIOŁ TOMASZ KT 1907
2751. SWOBODA MARCIN KT 4225
2752. SWOBODA WOJCIECH KT 1925
2753. SWOBODA PAWEŁ KT 2382
2754. SWORZEŃ MARIAN KT 1564
2755. SYDOROWSKA WIKTORIA KT 3957
2756. SYREK ANNA KT 3229
2757. SYROWY ARTUR KT 2952
2758. SZACHNITOWSKI MICHAŁ KT 3919
2759. SZADKOWSKA-SZABLEWSKA MAŁGORZATA KT 2336
2760. SZAFLARSKA MARLENA KT 3204
2761. SZAFLARSKA IZABELA KT 1301
2762. SZAFLARSKI TOMASZ KT 3268
2763. SZAFLARSKI JACEK KT 3262
2764. SZAFRANEK JANUSZ KT 0446
2765. SZAFRANEK GRAŻYNA KT 0360
2766. SZAFRANIEC EUGENIUSZ KT 0862
2767. SZAFRAŃSKA BARBARA KTB0155
2768. SZAFRAŃSKI KAMIL KT 3061
2769. SZAREK JERZY KT 1866
2770. SZASTOK MARTYNA KT 4087
2771. SZCZAWIŃSKA WACŁAWA KT 0005
2772. SZCZECINA DARIUSZ KT 2728
2773. SZCZEGODZIŃSKA ANNA KT 3661
2774. SZCZEPANEK MARIUSZ KT 4140
2775. SZCZEPANIAK KARINA KT 2953
2776. SZCZEPKA MACIEJ KT 3230
2777. SZCZERBOWSKI TADEUSZ KTB0422
2778. SZCZĘSNY MARCIN KT 2729
2779. SZCZĘSNY ARTUR KT 2954
2780. SZCZOTKA MAREK KTB0469
2781. SZCZOTKA JOLANTA KT 1472
2782. SZCZUCIŃSKI ANTONI KTB0254
2783. SZCZUREK ANNA KT 2216
2784. SZCZUREK MACIEJ KTB0461
2785. SZCZYGIEŁ KATARZYNA KT 3627
2786. SZCZYGIEŁ DOMINIK KT 2579
2787. SZCZYGIEŁ EWA KT 2786
2788. SZCZYGIEŁ MICHAŁ KT 2787
2789. SZEFER BEATA KT 2009
2790. SZELĄG MARCIN KT 2345
2791. SZELĄG PAWEŁ KT 4226
2792. SZENDZIELORZ MICHAŁ KT 2955
2793. SZENDZIELORZ ANTONI KT 1577
2794. SZEREMETA ANGELIKA KT 4227
2795. SZERUDA-GOSZYK JANINA KTB0153
2796. SZEWCZYK HELENA KT 1846
2797. SZEWCZYK MARIUSZ KT 3793
2798. SZEWCZYK RENATA KT 3792
2799. SZEWCZYK BARTOSZ KT 3920
2800. SZEWCZYK MAREK KT 1003
2801. SZEWCZYK PIOTR KT 0370
2802. SZEWCZYK ANDRZEJ KT 4088
2803. SZKARADNIK TOMASZ KTB0417
2804. SZKARŁAT ŁUKASZ KT 3553
2805. SZKLARCZYK JAKUB KT 3554
2806. SZKLARCZYK EWA KT 1960
2807. SZLACHTA JAN KT 0987
2808. SZLACHTA ANETA KT 3088
2809. SZLACHTA PIOTR KT 2974
2810. SZLEZINGER MAGDALENA KT 2630
2811. SZMAJDUCH KAMILA KT 4028
2812. SZMIDLA MICHAŁ KT 4228
2813. SZNAJDER JACEK KT 2043
2814. SZNICER ANDRZEJ KT 1239
2815. SZNURAWA-WAŁĘGA EWA KT 2666
2816. SZOŁTYSIK ZUZANNA KT 4229
2817. SZOPA-WYCISK KATARZYNA KT 2956
2818. SZOSTAK HENRYKA KT 1568
2819. SZOSTAK-ZJAWIONY KATARZYNA KT 2645
2820. SZOSTEK AGATA KT 2580
2821. SZOSTEK DARIUSZ KT 3267
2822. SZOT DARIUSZ KT 3961
2823. SZPAK BEATA KTB0455
2824. SZPAK-KROPACZ JOLANTA KTB0475
2825. SZPAKOWICZ-FILL TERESA KTB0150
2826. SZTOBRYN PAWEŁ KT 3921
2827. SZUDAREK RAFAŁ KT 3062
2828. SZUDAREK URSZULA KT 3443
2829. SZUL BARBARA KT 3555
2830. SZULC KRYSTIAN KT 1553
2831. SZULIŃSKA MAŁGORZATA KT 1908
2832. SZUMILAS NATALIA KT 4134
2833. SZUMILAS ALEKSANDRA KT 2730
2834. SZUMNY JAKUB KT 3391
2835. SZUSTER ŁUKASZ KT 4146
2836. SZWACZKA KRZYSZTOF KT 2662
2837. SZWAGRZYK ANNA KT 3798
2838. SZWAJA ARKADIUSZ KT 3392
2839. SZWAJNOCH JERZY KT 1004
2840. SZWEDA BARBARA KT 0068
2841. SZWENK RAFAŁ KT 2171
2842. SZYBAK-BIZACKA SANDRA KT 3743
2843. SZYJA BARBARA KT 1129
2844. SZYMANIEC TADEUSZ KT 2217
2845. SZYMAŃSKA-TELICZEK ANNA KT 2788
2846. SZYMBORSKA SYLWIA KT 3394
2847. SZYMCZYK TADEUSZ KT 1692
2848. SZYMCZYK ŁUKASZ KT 3744
2849. SZYMCZYK ROMAN KT 0621
2850. SZYMCZYK KATARZYNA KT 3922
2851. SZYMONEK ROMAN KTB0279
2852. SZYMONIAK MARCIN KT 3063
2853. SZYMURA EWA KT 2376
2854. SZYNAL KAZIMIERZ KT 1782
2855. SZYNAL-BENSZ MAGDALENA KT 3231
2856. SZYPUŁA PIOTR KT 3745
2857. SZYPUŁA LUCYNA KT 2315
2858. ŚCIBICH MARIUSZ KT 2789
2859. ŚLEZIAK WIESŁAW KTB0343
2860. ŚLĘZAK PIOTR KT 3578
2861. ŚLĘZAK ANDRZEJ KT 1959
2862. ŚLIWA GRZEGORZ KTB0318
2863. ŚLIWA ALEKSANDRA KT 3232
2864. ŚLIWIŃSKA EDYTA KT 2380
2865. ŚLIWIŃSKA MAGDALENA KT 4230
2866. ŚLIWIŃSKI RAFAŁ KT 2468
2867. ŚLIWIOK MICHAŁ KT 2546
2868. ŚLIWOWSKA MARIA KT 1863
2869. ŚLUSARCZYK ANDRZEJ KT 2346
2870. ŚLUSAREK JÓZEF KTB0010
2871. ŚMIAROWSKI PATRYK KT 3746
2872. ŚMIECH MARTA KTB0270
2873. ŚMIGIELSKA-STASICKA MONIKA KTB0546
2874. ŚMIŁEK ZOFIA KT 0305
2875. ŚNIEG BOGDAN KT 1561
2876. ŚNIEG PIOTR KT 4141
2877. ŚWIAT PIOTR KT 3395
2878. ŚWIĄTEK-NICZYPORUK BARBARA KTB0354
2879. ŚWIDER-KOT LUCYNA KT 1970
2880. ŚWIDEREK ARKADIUSZ KT 1865
2881. ŚWIDERGAŁ NIKODEM KT 3632
2882. ŚWIDERSKA AGNIESZKA KT 2581
2883. ŚWIEBODA TOMASZ KT 2790
2884. ŚWIERCZEK MAGDALENA KT 3923
2885. ŚWIERKOSZ MICHAŁ KT 3924
2886. ŚWIERKOSZ KRZYSZTOF KT 2001
2887. ŚWIERNIAK TOMASZ KT 3556
2888. ŚWIĘCHOWICZ MAREK KT 0387
2889. ŚWIĘTEK MARZENA KT 3233
2890. ŚWIĘTEK-BUCKI ANNA KT 3274
2891. ŚWIĘTNICKI MICHAŁ KT 3079
2892. ŚWIĘTOŃ - PIĘDZIOCH ANNA KT 3396
2893. ŚWITALSKA-GERTNER ADRIANA KT 0088
2894. ŚWITALSKI MAREK KT 1311
2895. TABOREK-LEKSTON KATARZYNA KT 3747
2896. TAJAK GRZEGORZ KT 2218
2897. TALAGA-LENARTOWICZ BEATA KTB0156
2898. TALARCZYK DANUTA KT 0272
2899. TAMOWSKI MARIUSZ KT 3790
2900. TAŃCULA RYSZARD KT 1606
2901. TARACH JOANNA KT 0486
2902. TARAS ARKADIUSZ KT 4231
2903. TARGOSZ MAŁGORZATA KT 3853
2904. TARNAWA-GWÓDŹDŹ KATARZYNA KTB0531
2905. TARNAWSKI MICHAŁ KT 2377
2906. TARTANUS GRZEGORZ KT 2526
2907. TATARCZYK-GRUSZKA ALEKSANDRA KT 2631
2908. TATARCZYK-MAKÓWKA ADRIANNA KT 1847
2909. TAUL MACIEJ KT 3270
2910. TERESZKIEWICZ JANUSZ KT 0603
2911. THOMAS-JAWORSKA KRYSTYNA KTB0158
2912. THORZ-NOWAK MAŁGORZATA KT 3397
2913. TITZ BARBARA KT 1930
2914. TLAŁKA MARCIN KT 2632
2915. TLAŁKA TOMASZ KTB0547
2916. TOBOR JÓZEF KT 0620
2917. TOBOR ZYGMUNT KT 2100
2918. TOBOR WOJCIECH KT 3557
2919. TOBOR-NOWIŃSKA MAGDALENA KT 2049
2920. TOBOROWICZ JÓZEF KT 0527
2921. TOBÓR BŁAŻEJ KT 3925
2922. TOBÓR-FRĄCZEK ALEKSANDRA KT 2987
2923. TODOR WANDA KT 1909
2924. TODOS KATARZYNA KT 4232
2925. TOKARSKA - PIECH MAŁGORZATA KT 3065
2926. TOKARZ LUCYNA KT 4233
2927. TOLARCZYK MARIA KTB0249
2928. TOMAKA ANDRZEJ KT 1517
2929. TOMAKA- WÓJCIK ANNA KT 2811
2930. TOMALA ALEKSANDRA KT 3926
2931. TOMANEK-STRYCHALSKA IRENA KT 1320
2932. TOMCZYK ALEKSANDRA KT 3066
2933. TOMCZYK MARIOLA KT 1737
2934. TOMCZYK DOMINIKA KT 3461
2935. TOMCZYKIEWICZ MARTA KT 3255
2936. TOMECKA ANNA KT 1181
2937. TOMIAK MAREK KT 1961
2938. TOMICZEK ŁUKASZ DANIEL KT 3558
2939. TOMICZEK OLGA KT 3927
2940. TOPOLSKI JONASZ KT 4090
2941. TOPOLSKI JAKUB KT 4089
2942. TOPÓR TADEUSZ KT 0460
2943. TOPÓR ELŻBIETA KT 1848
2944. TOPÓR-PIÓRKO MARTA KT 2731
2945. TORBUS ANDRZEJ KT 3102
2946. TREFON ANDRZEJ KT 1158
2947. TREPKA BOGUSŁAWA KT 1436
2948. TRILL-DRĄG GRACJA KT 3234
2949. TROJAK PIOTR KTB0510
2950. TROJAK JÓZEF KTB0159
2951. TROJNAR-SŁOMSKA ANNA KT 3748
2952. TRUSZKOWSKI PAWEŁ KT 3749
2953. TRYBUŚ FRANCISZEK KT 0164
2954. TRZASKA EDWARD KT 1033
2955. TRZASKALIK ROMAN KT 1813
2956. TRZASKOWSKI STANISŁAW KT 1718
2957. TRZCIŃSKI PAWEŁ KT 3928
2958. TRZECIAK DAMIAN KT 3288
2959. TRZEPIZUR TOMASZ KT 3398
2960. TRZĘSIMIECH-KOCUR MARTA KT 2582
2961. TUCHOWSKA IZABELA KT 2353
2962. TUDYKA-ZWOLIŃSKA JOANNA KT 2306
2963. TURCHAN STANISŁAW KT 1128
2964. TUREK TOMASZ KT 2090
2965. TUROBOŚ ANETA KT 3235
2966. TURULA WOJCIECH KT 1849
2967. TWARDECKI ANDRZEJ KT 3399
2968. TWARDOWSKI ANDRZEJ KTB0015
2969. TWARDYSKO ANDRZEJ KT 3400
2970. TWOREK ŁUKASZ KT 3292
2971. TYBLEWSKA MARTA KT 3750
2972. TYCZYŃSKA JOLANTA KT 1738
2973. TYLEC MACIEJ KT 3929
2974. TYLICKA - POŚTULKA ADRIANNA KT 2968
2975. TYLKOWSKA-LIPIETA KATARZYNA KT 2307
2976. TYLKOWSKI JERZY KT 2225
2977. TYLKOWSKI BARTŁOMIEJ KT 2988
2978. TYMA ILONA KT 1850
2979. TYMOSIEWICZ ARKADIUSZ KTB0477
2980. TYMOSZEK PAWEŁ KT 3084
2981. TYSZKIEWICZ-ZIĘTEK ANNA KT 2264
2982. UBIK RAFAŁ KT 3968
2983. UCHNAST ADAM KT 1213
2984. UCHNAST SEBASTIAN KT 2308
2985. UCHROŃSKI STANISŁAW KTB0314
2986. UHMA Piotr KT 4154
2987. UJMA MAŁGORZATA KT 3401
2988. ULANOWSKA HELENA KT 1348
2989. ULATOWSKI ANDRZEJ KT 0844
2990. ULFIK EMILIA KT 2957
2991. ULIASZ ELŻBIETA KT 1910
2992. URAMOWSKA EDYTA KT 4129
2993. URBAN IRENA KT 1045
2994. URBAN HENRYK KT 1075
2995. URBAN MICHAŁ KT 2676
2996. URBANEK WIESŁAW KTB0192
2997. URBANIK MARYLA KT 1397
2998. URBAŃCZYK ZBIGNIEW KT 2002
2999. URBAŃCZYK PAWEŁ KT 2378
3000. URBAŃCZYK-MROWIEC MONIKA KT 2337
Archiwalne listy Radców Prawnych

Dokument utworzony dnia: 2017-11-08 17:54:21
Ostatnia modyfikacja dnia: 2019-08-12 16:26:01
Liczba wyswietleń dokumentu: 10051
Wprowadził(a): Bartosz Baron

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE