• Nowa strona www OIRP w Katowicach

  • Nowa strona www OIRP w Katowicach

  • Nowa strona www OIRP w Katowicach

Organy i osoby sprawujące funkcje

Organami Okręgowej Izby Radców Prawnych są zgromadzenie okręgowej izby radców prawnych, rada okręgowej izby radców prawnych, okręgowa komisja rewizyjna i okręgowy sąd dyscyplinarny. Organem wykonawczym rady okręgowej izby radców prawnych jest jej prezydium, które stanowią dziekan oraz wybrani przez radę wicedziekani, sekretarz, skarbnik i członkowie.

Skład osobowy organów OIRP w Katowicach X kadencji w latach 2016-2020
DZIEKAN RADY 
RYSZARD OSTROWSKI

PREZYDIUM RADY 
WICEDZIEKAN RADY GRZEGORZ ŁASZCZYCA
WICEDZIEKAN RADY PIOTR LIGUS
WICEDZIEKAN RADY MAREK WOJEWODA
SKARBNIK RADY ZBIGNIEW GŁODNY
SEKRETARZ RADY KATARZYNA PALKA- BARTOSZEK
CZŁONEK PREZYDIUM RADY KATARZYNA JABŁOŃSKA
CZŁONEK PREZYDIUM RADY JANUSZ WILTOS

RZECZNIK DYSCYPLINARNY 
WOJCIECH KUBISA
ZASTĘPCY RZECZNIKA DYSCYPLINARNEGO
HENRYK MAŁACHWIEJ
MAŁGORZATA SŁOTA,
MARIAN WARZYCHA

CZŁONKOWIE KRRP 
PIOTR BOBER
KATARZYNA JABŁOŃSKA
RYSZARD OSTROWSKI
MAREK WOJEWODA

DELEGAT NA KRAJOWY ZJAZD RADCÓW PRAWNYCH 
1. MONIKA ADAMSKA
2. PIOTR BOBER
3. KATARZYNA BROCŁAWIK
4. MACIEJ CZAJKOWSKI
5. PIOTR DRAGON
6. SŁAWOMIR GIL
7. ZBIGNIEW GŁODNY
8. MAREK HAMERLIK
9. KATARZYNA JABŁOŃSKA
10. BARBARA KONARZEWSKA
11. MACIEJ KRZYŻANIAK
12. WOJCIECH KUBISA
13. PIOTR LIGUS
14. GRZEGORZ ŁASZCZYCA
15. TOMASZ OGŁÓDEK
16. RYSZARD OSTROWSKI
17. ALEKSANDRA OTRĘBSKA
18. KATARZYNA PALKA-BARTOSZEK
19. BOGUSŁAW PASIECZNY
20. KRZYSZTOF PSOTA
21. MAŁGORZATA SAJDAK
22. MARIAN WACHOWIAK
23. KRYSTYNA WAL-SOBIESZEK
24. MARIAN WARZYCHA
25. MAREK WOJEWODA

KOMISJA REWIZYJNA 
1. JANUSZ CYBULA
2. ANNA DUCH
3. MAŁGORZATA GAWLIK
4. PRZEWODNICZĄCY MACIEJ KRZYŻANIAK
5. JERZY LIZUREJ
6. KATARZYNA MARTYKA
7. JOANNA RYDYGIEL
8. MAŁGORZATA SAJDAK

OKRĘGOWY SĄD DYSCYPLINARNY 
1. MARCIN BADURA
2. EWA BANASIK
3. BARBARA BARON
4. RYSZARD BIEDAK
5. KATARZYNA BROCŁAWIK
6. MARZENA CZARNECKA
7. KATARZYNA DROŻDŻ-NAJBOR
8. DOROTA GIL
9. ADAM JASIEWICZ
10. PRZEWODNICZĄCY BARBARA KONARZEWSKA
11. LESZEK KRUPA
12. BORYSŁAW MADEJA
13. PIOTR MANOWSKI
14. EWA RADWAN
15. LESŁAW SENDERECKI
16. JERZY SIKORA
17. GRZEGORZ SŁODKIEWICZ
18. ALEKSANDRA WÓJCIK

RADA 
1. MONIKA ADAMSKA
2. KATARZYNA BALCER
3. GRZEGORZ CHYCKI
4. BOŻENA CYROL
5. AGNIESZKA GAJOS
6. SŁAWOMIR GIL
7. ZBIGNIEW GŁODNY
8. IZABELA GRUDNIEWICZ
9. MARIOLA JABŁOŃSKA
10. MAŁGORZATA KAŁUŻA
11. PIOTR LIGUS
12. GRZEGORZ ŁASZCZYCA
13. RAFAŁ MALARZ
14. TOMASZ MICHALSKI
15. MACIEJ NIWIŃSKI
16. ALEKSANDRA OTRĘBSKA
17. KATARZYNA PALKA-BARTOSZEK
18. MARZENA PSONKA-NOWAK
19. KATARZYNA SŁUPSKA
20. MAŁGORZATA SOZAŃSKA
21. ARKADIUSZ ŚWIDEREK
22. JANUSZ WILTOS
23. MAREK WOJEWODA
24. GRZEGORZ ŻMIJ

PRZEDSTAWIECIEL APLIKANTÓW NA XI KZRP 
RADOSŁAW SZCZEPKA

 

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE