BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ OIRP W KATOWICACH

Organy i osoby sprawujące funkcje

Skład osobowy organów OIRP w Katowicach XI kadencji w latach 2020-2024
DZIEKAN RADY 
KATARZYNA JABŁOŃSKA

PREZYDIUM RADY 
WICEDZIEKAN RADY RYSZARD OSTROWSKI
WICEDZIEKAN RADY KATARZYNA PALKA-BARTOSZEK
WICEDZIEKAN RADY ZBIGNIEW GŁODNY
SKARBNIK RADY PIOTR LIGUS
SEKRETARZ RADY MAŁGORZATA KAŁUŻA
CZŁONEK PREZYDIUM RADY GRZEGORZ ŁASZCZYCA
CZŁONEK PREZYDIUM RADY MACIEJ CZAJKOWSKI

RZECZNIK DYSCYPLINARNY 
WOJCIECH KUBISA
ZASTĘPCY RZECZNIKA DYSCYPLINARNEGO
HENRYK MAŁACHWIEJ
MAŁGORZATA SŁOTA,
MARIAN WARZYCHA,
BOGUSŁAW LEBELT

CZŁONKOWIE KRRP 
PIOTR BOBER
KATARZYNA JABŁOŃSKA
RYSZARD OSTROWSKI
MAREK WOJEWODA

DELEGAT NA KRAJOWY ZJAZD RADCÓW PRAWNYCH 
1. KATARZYNA BROCŁAWIK
2. GRZEGORZ CHYCKI
3. MACIEJ CZAJKOWSKI
4. KATARZYNA DROŻDŻ-NAJBOR
5. MACIEJ GŁADYSZ
6. ZBIGNIEW GŁODNY
7. KATARZYNA JABŁOŃSKA
8. MAŁGORZATA KAŁUŻA
9. LESZEK KRUPA
10. MACIEJ KRZYŻANIAK
11. WOJCIECH KUBISA
12. LUCYNA KUROWSKA
13. PIOTR LIGUS
14. GRZEGORZ ŁASZCZYCA
15. TOMASZ MICHALSKI
16. RYSZARD OSTROWSKI
17. KATARZYNA PALKA-BARTOSZEK
18. BOGUSŁAW PASIECZNY
19. MAŁGORZATA SAJDAK
20. KATARZYNA WAL-SOBIESZEK
21. MARIAN WARZYCHA
22. MAREK WOJEWODA
23. PIOTR ZARZECKI

KOMISJA REWIZYJNA 
1. JANUSZ CYBULA
2. ANNA DUCH
3. JERZY LIZUREJ
4. JOANNA RYDYGIEL
5. KAMIL OWCZAREK
6. KATARZYNA WAL-SOBIESZEK
7. MACIEJ KRZYŻANIAK
8. MAŁGORZATA GAWLIK

OKRĘGOWY SĄD DYSCYPLINARNY 
1. MARCIN BADURA
2. EWA BANASIK
3. BARBARA BARON
4. KATARZYNA BROCŁAWIK
5. MARZENA CZARNECKA
6. DOROTA GIL
7. MAGDALENA JANAS
8. ADAM JASIEWICZ
9. BARBARA KONARZEWSKA
10. AGATA KRUPA
11. BORYSŁAW MADEJA
12. PIOTR MANOWSKI
13. EWA RADWAN
14. LESŁAW SENDERECKI
15. JERZY SIKORA
16. MICHAŁ ŚWIERKOSZ
17. MARCIN WILSKI
18. JANUSZ WILTOS
19. ALEKSANDRA WÓJCIK

RADA 
1. MONIKA ADAMSKA
2. KATARZYNA BALCER
3. PIOTR BOBER
4. GRZEGORZ CHYCKI
5. BOŻENA CYROL
6. MACIEJ CZAJKOWSKI
7. SŁAWOMIR GIL
8. ZBIGNIEW GŁODNY
9. IZABELA GRUDNIEWICZ
10. MAŁGORZATA KAŁUŻA
11. BARTOSZ KNAPCZYK
12. DANUTA KUBICA
13. PIOTR LIGUS
14. KAMIL LUBELSKI
15. GRZEGORZ ŁASZCZYCA
16. JANUSZ MALARZ
17. MACIEJ NIWIŃSKI
18. RYSZARD OSTROWSKI
19. KATARZYNA PALKA-BARTOSZEK
20. KATARZYNA SŁUPSKA
21. ARKADIUSZ ŚWIDEREK
22. WIESŁAWA WILTOS
23. MAREK WOJEWODA
24. PIOTR ZARZECKI

PRZEDSTAWIECIEL APLIKANTÓW NA XI KZRP 

Władze Izby - archiwum  

Dokument utworzony dnia: 2017-11-08 17:46:59
Ostatnia modyfikacja dnia: 2022-06-17 09:32:49
Liczba wyswietleń dokumentu: 2102
Wprowadził(a): Bartosz Baron

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE